Cam Filmi & Koruma Filmi

Çizilmez Cam Filmi

Oto cam filmleri ; siz ve aracınızı güneşin ve hırsızların zararlı etkilerinden korur.

Cam filmleri aracınıza daha güzel bir görünüm ve size daha çok konfor sunmak için tasarlanmıştır. İhtiyacınıza uygun renk ve tonda olan cam filmini seçerek aracınıza değer katabilirsiniz.

Konfor

Güneş altında araba kullanmak güneşin parlaklığı ve sıcağından dolayı vücut ve göz yorgunluğuna sebep olur. Kaliteli cam filmleri ile güneşin bu yakıcı sıcağını ve aynı zamanda parlaklığını engelleyerek size rahat ve güvenli bir sürüş ortamı sağlar. Klimanız daha az çalışır, aracınızın performansı artar ve yakıt tüketimi düşer.

Estetik

Aracınızı en uygun renk ve tonu seçerek aracınızın dış görüntüsünü olduğundan daha şık ve estetik göstermenizi sağlar. Aracınızla bütünleşir. Araç kullanmayı keyfe dönüştürür. Aracınızın döşemelerinin solmasına ve ultraviyole ışınlara çözüm Kullandığımız tüm cam filmleri güneşin ultraviyole ışınlarının %99 ve daha fazlasını önler ve böylece aracınızın iç mekanında bulunan eşyaların, döşemenin vs. solmasına engel olur. Kansorejen olan bu ışınlardan sizi korur.

Güvenlik ve emniyet

Kaliteli cam filmleri kırılan camı bir arada tutarak dağılmasını önler ve böylece cam kırıklarından zarar görmez, camdan aracınıza girişi engellersiniz. Ayrıca aracınızın iç mekanını, kendinizi hem bu kırıklardan hem de hırsızlardan , kapkaççılardan korumuş olursunuz.

Kalite ve işçilik

Kore ve Amerikan malı cam filmleri kullanmaktayız. Kullandığımız filmler çizilmeye karşı dayanıklı yüzeyi sayesinde yıllarca aracınızın bir parçası olur ve hiçbir bakım gerektirmez. Profesyonel ve uzman kadromuz tarafından hatasız uygulama yapılmaktadır ve minumum 2 yıl garanti verilmektedir.

Araç kabinindeki yolcuları, eşyaları, konsolu, kumaş ve deri döşmelerini günelin zararlı ışınlarından korur. U.V. ışınlarının otomobil içerisine girmesine %99 oranında engel olur. Herhangi bir nedenle kırılan camların parçalarını bir bütün olarak tutar. Sürücü ve yolcuları yaralanma riskine karşı korur. Çok katlı metalize film, kapkaçcıların camı kırıp içeriye ulaşmasını engeller. Naturel renkteki filmler, her renk otomobile uyum sağlar. Solma, kalkma, kabarma ve soyulmaya karşı garantilidir.