Garage34Plus Oto Yıkama & Uygulama Merkezi 2013 yılında kurulmuştur. Hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimizden, müşterilerimizin güvenini kazanmayı  amaç edinmiş ve işimizdeki özenle bunu kısa sürede başarmış bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerimiz titizlikle devam etmektedir. 

Firmamızı rakiplerinden ayıran özelliklerden biri ana cadde üzerinde ve tamamen güvenli bir alanda faaliyet göstermesidir. 

Firmamız Atalar - KARTAL'da faaliyet göstermektedir. Firmamıza ait güvenlik sistemleri ile aracınız 7 /24 güvende olur. Aracınızın temizlik işlemleri bittiğinde size teslim edilene kadar otopark içerisinde park edilir. 

Garage34Plus Oto Yıkama & Uygulama Merkezi, aracınız için gerekli olan tüm temizlik ve uygulamaları kusursuz düzeyde sunmayı hedef edinmiştir.

Alanında uzman personeli ve kullanmakta olduğu, Dünyaca ünlü Auto Glym ürünleri aracınıza titizlikle uygulanır. Ve siz aracınızı ilk günkü temizliğinde teslim alırsınız. 

Garage34Plus'da her araç özeldir ve her araca taleplerinize ve bütçenize göre farklı bakım paketleri uygulanır. Bakım paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizden yardım isteyebilirsiniz...

www.garage34plus.com.tr